TOP 5 najhorších hier redakcie Gamesite.sk

TOP 5 najhorších hier redakcie Gamesite.sk

Obsah článku

Ž čoho sa po nociach najviac v redakcii pomočujeme?

Počas svojich herných kariér si musia redaktori prejsť hocičím. Aj keď sa to možno zdá ako najlepšia práca na svete (ono to vlastne aj najlepšia práca na svete je, len sme vás chceli troška uchlácholiť), občas natrafia na hry, ktoré im v tom lepšom prípade len lezú na nervy, no v tom horšom doslova spôsobujú nekontrolovateľnú triašku spojenú so samovražednými sklonmi a maniakálnou paranojou.

Svojim spôsobom sú redaktori hrdinovia dnešných dní. Na svojej koži totiž musia znášať všetky tie mohutné údery katastrofálnych hier, doslova zvádzať súboje s tými najhoršími titulmi všetkých čias, len aby ste sa vy milí čitatelia mohli cítiť v bezpečí a ochránení pred týmto digitálnym nebezpečenstvom. Len vďaka nim sa každé ráno môžete prebudiť do krásneho rána s vyhliadkou poriadnej parádnej parby bez toho, aby vás museli mučiť hry merajúce tú najspodnejšiu plytčinu kvality.

Redaktori Gamesite.sk nie sú žiadnou výnimkou a dokonca si o sebe dovolíme povedať, že nie sme ani žiadne padavky. Veď sa len pozrite, čím všetkým sme si museli prejsť, čím všetkým sme si aj prešli a čomu všetkému dennodenne čelíme, a aj napriek tomu sme predsa stále tu. Živí a zdraví a silnejší ako kedykoľvek predtým!

Ponorte sa teda s nami do tých našich najhorších nočných môr a nazrime do toho najväčšieho herného pekla, o ktorom ste možno doteraz ani nemali tušenia, že vôbec existuje!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk