Banisher: Ghosts of New Eden sa odpratal preč z roku 2023

Banisher: Ghosts of New Eden sa odpratal preč z roku 2023

 

Je toho naozaj veľa.

Vzhľadom na doslova preplnený herný rok 2023 to majú nové herné značky veľmi ťažké. A to dvojnásobne v prípade, že chcete túto novú značku vydať koncom tohto roka, ktorý doslova praská vo švíkoch. Tento fakt si uvedomilo aj štúdio DON‘T NOD, ktoré ohlásilo posun svojej hry Banishers: Ghosts of New Eden na rok 2024 a to aj napriek tomu, že hra je prakticky hotová.

„V roku 2023 príde toľko nezabudnuteľných hier, preto je dôležité, aby každá z nich zažiarila. Banishers: Ghosts of New Eden nie je výnimkou. Hoci je dokončená a pripravená na vydanie, chceme, aby príbeh Reda a Antey dostal pozornosť, ktorú si zaslúži. V dôsledku toho sme s naším vydavateľom Focus Entertainment prijali rozhodnutie odložiť jeho vydanie na PC a konzoly na 13. februára 2024. Ideálny dátum pre epický milostný príbeh!“

Tento posun určite dáva zmysel, no na druhej strane treba skonštatovať, že už aj február 2024 sa začína poriadne plniť. Okrem Persona 3 Reload a Suicide Squad: Kill the Justice League nás totiž čaká aj hra Helldivers 2, Nightingale, Destiny 2: The Final Shape a Final Fantasy VII: Rebirth.

Hra tak príde 14. februára na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Zdroj: DON'T NOD

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk