Forza Motorsport dostane ešte do konca roka dve nové trate a ďalší obsah

Forza Motorsport dostane ešte do konca roka dve nové trate a ďalší obsah

 

Live service...

Forza Motorsport sa na trate a k hráčom chystá už 10. októbra a pri vydaní sa môžeme tešiť na viac ako 500 rôznych áut a taktiež aj 20 tratí. Tento počet však dlho finálnym nezostane, pretože štúdio Turn 10 už teraz prezradilo najbližšie plány.

Už v novembri sa hráči dočkajú novej trate v podobe Yas Marina, ktorá bude vydaná v súčasnej konfigurácii a je kompletne od základov prekopaná. Následne v decembri príde do hry ďalšia trať, no o nej zatiaľ štúdio nechcelo hovoriť. Navyše už vieme, že na jar 2024 pribudne do hry okruh Nürburgring Nordschleife.

Nové autá budú do hry pridávané regulárnym tempom, pričom hráči si ich budú môcť kúpiť za in-game menu Credits, alebo ich budú môcť získať ako odmenu za Featured Tours, čo budú časovo limitované podujatia v móde kariéry. Októbrová ponuka vyzerá nasledovne:

  • Track Day 2022 – Subaru BRZ (5. október)
  • Built to Race 2020 – KTM X-Bow GT2 (12. október)
  • Track Exotics 2014 – Ferrari FXX K (19. október)
  • Prototype Power 2019 – Ginetta #6 Team LNT Ginetta G60-LT-P1 (26. október)

Každé podujatie bude v hre dostupné po dobu dvoch týždňov a prejdenie všetkých štyroch podujatí v mesiaci dá hráčom odmenu v podobe dodatočného auta – v októbri to bude 2020 Acura #6 ARX-05 Dpi.

Forza Motorsport príde na PC a Xbox Series X/S.

Zdroj: Turn 10

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk