Xbox už pripravuje Call of Duty hry na pridanie do predplatného Xbox Game Pass

Xbox už pripravuje Call of Duty hry na pridanie do predplatného Xbox Game Pass

 

Na pozadí už prebiehajú prípravy.

Aj keď ešte existuje šanca, že Microsoft nakoniec nezíska vydavateľstvo Activision Blizzard, tak tieto šance sú už naozaj minimálne. Stačí pohľad na akciový trh, kde sa s akciami Activision Blizzard obchoduje za takmer 94 dolárov z akciu, pričom Microsoft ponúkol 95 dolárov za akciu.

Je tak čas na prípravy. A tie naozaj prebiehajú. Mnoho užívateľov si totiž všimli, že pri preskúmavaní Xbox obchodu im pri niektorých tituloch začína ukazovať rôzne správy odkazujúce na prítomnosť rôznych Call of Duty hier v predplatenej službe Xbox Game Pass.

Keď sa jeden užívateľ pokúšal kúpiť Call of Duty: Black Ops 2, tak dostal správu „Túto položku dostanete ZADARMO k predplatnému hier! (Game Pass).“

Ďalšiemu užívateľovi zas bola ukázaná takáto správa.

Britský regulačný orgán CMA, ktorý je poslednou prekážkou k uzavretiu akvizície plánuje do 6. októbra prijímať pripomienky tretích strán smerom k akvizícií a následne by najneskôr do 18. októbra mali vydať finálne rozhodnutie. Taktiež 18. októbra sa končí súčasná akvizičná zmluva a preto sa dá očakávať, že obe spoločnosti sa v prípade kladného stanoviska budú ponáhľať so záverečnými úkonmi. Dá sa teda predpokladať, že Call of Duty: Modern Warfare 3 už bude vydaný pod Microsoftom. 

Zdroj: X

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk