Diablo IV dostane príbehový obsah každé tri mesiace a dostaneme aj expanzie

Diablo IV dostane príbehový obsah každé tri mesiace a dostaneme aj expanzie

 

Definícia live service.

Štúdio Blizzard podľa očakávania oznámilo, že vydaním a púť hry Diablo IV ešte len začne a hra teda bude pevne zasadená do segmentu live service. A na čo sa teda môžeme tešiť? Napríklad na to, že nový príbehový obsah pribudne do hry každé tri mesiace a to spolu s čerstvým Battle Passom a ďalšími zmenami. Samotný príbehový obsah bude pre všetkých majiteľov hry zdarma a budú sa týkať primárne nových herných mechaník a komplexných systémov, ktoré budú postupne do hry uvádzané a budú rozširovať Sanctuary. 

Vďaka tomu bude v hre neustále čo robiť a hráči budú mať dôvod vrátiť sa do nej. Battle Pass poskytne kozmetické predmety a na rozdiel od Diablo Immortal sa v štvorke nebude dať „nakúpiť“ lepší loot. Ten sa bude dať získavať hraním prepracovaných end-game módov o ktorých sa už Blizzard v minulosti rozhovoril. Battle Pass bude mať tradične „free“ a „premium“ časť a tá premium časť bude platená.

Okrem toho však Blizzard plánuje aj vydávanie plnohodnotných platených expanzií, ktoré ponúknu väčšie množstvo obsahu pre hráčov, no budú vyžadovať platbu k prístupu k tomuto obsahu.

Diablo IV príde 6. júna na PC, Xbox a PlayStation.

Zdroj: Blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk