Assassin’s Creed Red bude mať 2 hrateľné postavy – nindžu a samuraja

Assassin’s Creed Red bude mať 2 hrateľné postavy – nindžu a samuraja

 

 Dôraz na stealth.

Aj keď vydanie Assassin’s Creed Codename Red bude najskôr v roku 2025, tak už sa nám pomaly začínajú zberať informácie o hre. A jednu z nich priniesol štandardný zdroj takýchto informácií – redaktor Insider Gamig Tom Henderson.

Jemu zdroj priamo zo štúdia Ubisoft Quebec prezradil, že táto Assassin’s Creed hra zasadená do feudálneho Japonska bude obsahovať dvojicu hrateľných postáv – nindžu a samuraja. Detaily o tom, ako bude príbeh hry fungovať zatiaľ nevieme, no tento zdroj dodal, že postava nindžu by mala byť Africkým utečencom, ktorý sa naučil „tajomstvá Creedu.“ Ide pravdepodobne o postavu, ktorá sa objavila v teaser traileri na hru.

Tento zdroj taktiež prezradil, že vývoj hry momentálne napreduje dobre a že hrateľnosť by mala byť sústredená na stealth prvky. Štúdio Ubisoft Quebec sa totiž rozhodlo požičať si prvky zo sérií ako Splinter Cell či Hitman a preto môžeme očakávať skrývanie tiel mŕtvych nepriateľov, skrývanie sa vo vysokej tráve, manipuláciu so svetelnými zdrojmi atď.

Nepredpokladá sa, že Codename Red bude na tohtoročnej Ubisoft E3 prezentácii, nakoľko Ubisoft ešte predtým plánuje vydať Assassin’s Creed Mirage a ten tak dostane hlavný priestor.

Zdroj: Insider-Gaming

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk