GhostWire: Tokyo konečne mieri na Xbox konzoly aj s novým obsahom

GhostWire: Tokyo konečne mieri na Xbox konzoly aj s novým obsahom

 

Väčšia, lepšia, rozmanitejšia.

Podobne ako Deathloop koncom minulého roka, aj GhostWire: Tokyo od štúdia Tango Gameworks vyšiel ako časová exkluzivita na PlayStation 5. A to aj napriek tomu, že štúdio už vlastní Microsoft. Rok však prešiel a tak Microsoft môže ohlásiť „návrat domov.“ Hra GhostWire: Tokyo príde na konzoly Xbox Series X/S 12. apríla a samozrejme v deň vydania poputuje do predplatného Xbox Game Pass.

Hra však príde v oveľa lepšej kondícii. Pri vydaní bude totiž obsahovať rozšírenie Spider’s Thread (to bude dostupné zdarma aj na ostatných platformách) a to prinesie niekoľko kľúčových zmien a vylepšení. Prvým vylepšením sú nové prostredia na preskúmavanie, ďalej tu máme QOL zlepšenia, rozšírené cutscény pre lepšiu prezentáciu príbehu a taktiež aj nový roguelite mód, kde sa hráči budú navigovať 30-úrovňovým prostredím s viac ako 130 levelmi. Postupne bude hráč získavať lepšie a lepšie schopnosti, no úmrtie prinesie reštartovanie progresu.

Proti hráčom sa postavia aj noví protivníci – Silent Gaze a Retribution a pri ich likvidácii pomôžu nové schopnosti hlavnej postavy Akita – Charge Rush a Counter Attack.

Spider’s Thread prinesie do hry aj fotomód.

Zdroj: Tango Gameworks

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk