Blizzard nemá plány pridať Diablo IV do Xbox Game Pass v deň vydania

Blizzard nemá plány pridať Diablo IV do Xbox Game Pass v deň vydania

 

Čo nie je, to môže byť.

Výkonný producent vývoja hry Diablo IV Rod Fergusson potvrdil na sociálnej sieti Twitter, že štúdio Blizzard neplánuje sprístupniť hru v predplatenej službe Xbox Game Pass v deň vydania. Ten je naplánovaný na 6. júna 2023 na PC, Xbox a PlayStation konzoly.

„Je úžasné vidieť nadšenie okolo bety Diabla IV a nášho Wolf Pack predmetu! Dostali sme niekoľko otázok o D4 na Game Pass a chcem vám oznámiť, že to neplánujeme. Uvidíme sa v Sanctuary počas víkendu Early Access Bety, ktorý začína 17. marca!,“ napísal Fergusson na Twitteri.

Pridanie Diablo IV do Game Passu asi nie je očakávané, no vzhľadom na stále prebiehajúce schvaľovanie akvizície Activision Blizzard Microsoftom je pochopiteľné, že štúdio dostáva veľa podobných otázok, nakoľko verejnosť možno dopodrobna nepozná, čo sa okolo tejto akvizície deje.

Možnosť, že Diablo IV sa predsa len v Game Passe objaví však nie je úplne stratená. Kľúčom budú rozhodnutia Európskej Únie a britskej CMA, ktoré padnú do konca apríla. Ak by boli kladné, tak stále existuje malá šanca, že sa akvizícia stihne dokončiť do vydania Diablo IV. A ak by aj hra nestihla prísť do Game Passu v deň vydania, tak v prípade schválenia akvizície sa tam skôr či neskôr objaví.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk