Do hry Minecraft pribudne archeológia

Do hry Minecraft pribudne archeológia

 

Staňte sa archeológom v nasledujúcej verzii hry Minecraft.

Mojang nedávno na svojom blogu oznámil, že v Minecraft-e sa budete môcť stať archeológom. Vo verzii 1.2 do hry pribudnú nové predmety, ktoré vám to umožnia. Ide o štetec, zvláštny piesok, keramické úlomky a starobylé vázy. Tieto nové predmety si môžete vyskúšať v snapshot verzii hry. Mojang chce do plnej verzie hry pridať viacero archeologických nálezísk a ďalšie predmety, ktoré budete môcť získať.

Na to, aby ste mohli začať s archeológiou budete musieť najprv nájsť púšť a v nej púštny chrám. Začnite kopať okolo neho kým nenájdete zvláštny piesok. Ten odkryte štetcom a získate keramické úlomky a iné predmety. Po získaní štyroch úlomkoch môžete vyrobiť starobylú vázu, ktorá na sebe má rôzne obrazce, ktoré môžu napovedať príbeh starodávnej civilizácie.

To však nie je všetko čo prinesie nová verzia hry. V predchádzajúcom článku sme vás informovali o tom, že si budete môcť kozmeticky upraviť zbroj pomocou rôznych vzorov a do hry taktiež pribudne starobylý živočích Sniffer a mnoho ďalšieho. Zatiaľ to vyzerá, že nová verzia hry sa bude niesť v duchu objavovania dávno zabudnutých tajomstiev sveta Minecraft.

Minecraft je dostupný na PC, PS4, Xbox One a mobilných zariadeniach. Na konzolách PlayStation 5 a Xbox Series X/S je hra dostupná pomocou spätnej kompatibility.

Zdroj: THEGAMER

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk