Sea of Thieves prichádza s 8. sezónou s masívnymi zmenami a novinkami

Sea of Thieves prichádza s 8. sezónou s masívnymi zmenami a novinkami

 

Pokračujúca podpora.

Štúdio Rare oznámilo, že už zajtra, 22. novembra sa hráči Sea of Thieves dočkajú spustenia 8. sezóny a tá prinesie do hry veľké množstvo nového obsahu a zmien.

Tou najväčšou je „PvP na požiadanie.“ Ide o systém, kde si hráči zvolia vernosť jednej z frakcií prostredníctvom Hourglass of Fate v Captain Quarters a hra ich následne pošle na more, kde vám bude hľadať vhodných nepriateľov a to bez potreby nahrávacej obrazovky. Navyše, tieto PvP bitky sa odohrávajú v štandardnom shared world svete a do bojov sa teda môžu zapojiť aj okoloidúce lode.

So zlikvidovanými loďami však bude rásť aj vaša reputácia a „zameriavač“ na vašej lodi a stanete sa tak čoraz väčším a väčším cieľom a to bez ohľadu na frakciu (Guardians of Fortune alebo Servants of Falme). Tento systém prichádza do hry ako reakcia na skupinu hráčov, ktorá má radšej topenie iných lodí ako pátranie po pokladoch.

Okrem toho sa môžeme tešiť na hromadu nového kozmetického obsahu, 100 úrovni reputácie so spomínanými PvP frakciami a nové možnosti úpravy. Už tradične do hry pribudne aj nový Plunder Pass s kozmetickým obsahom. Ak sa vám tento Plunder Pass podarí splniť celý, tak 1000 Ancient Coins, ktoré ste doň investovali dostanete späť.

Sea of Thieves je dostupný na PC a Xbox konzoly a v predplatnom Xbox Game Pass.

Zdroj: Rare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk