QuakeCon 2022 nám sľubuje minimálne nové informácie o Redfall

QuakeCon 2022 nám sľubuje minimálne nové informácie o Redfall

 

Hádam toho bude oveľa viac.

QuakeCon je už tradičným podujatím pre všetkých fanúšikov vydavateľstva Bethesda a ich hier a dočkáme sa ho aj v tomto roku. Dokonca sa ho dočkáme už o 2 týždne – od 18. do 20. augusta. A tak je načase dozvedieť sa, čo počas podujatia uvidíme.

Podľa zverejneného programu to vyzerá, že s určitosťou sa dočkáme nových informácií o chystanej strieľačke štúdia Arkane Austin Redfall, ktorej by sme sa mali dočkať v prvej polovici budúceho roka. A ak sa pošťastí, tak možno sa dočkáme aj finálneho dátumu vydania.

Okrem toho QuakeCon sľubuje aj aktualizácie týkajúce sa hier ako Fallout 76, GhostWire: Tokyo či Quake. A ak to kontrakt so Sony dovolí, tak možno by sme sa mohlo dočkať konečne aj formálneho potvrdenia Xbox portu hry Deathloop, ktorá vyšla s ročnou časovou exkluzivitou v septembri 2021.

Podujatie odštartuje výkonný producent id Software Marty Stratton 18. augusta od 19:00 nášho času a podľa Bethesdy nás čakajú aj prekvapenia. A preto je na mieste otázka, či sa prekvapenia týkajú práve štúdia id Software. Netreba zabúdať, že počas minuloročného QuakeConu sme sa dočkali nečakaného vydania remasteru legendárnej hry Quake.

Zdroj: Bethesda

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk