343 Industries predstavilo kooperáciu v Halo Infinite

343 Industries predstavilo kooperáciu v Halo Infinite

 

Niekoľko nových detailov.

Štúdio 343 Industries včera odvysielalo stream v ktorom sme konečne mohli vidieť v akcii kooperáciu v kampani hry Halo Infinite. Tá by mala podľa posledných informácií doraziť k hráčom v Halo Insider programe už dnes a ku všetkým po úspešnom otestovaní funkcie.

Štúdio potvrdilo, že kooperácia podporuje štyroch hráčov, pričom každý hráč bude hrať za Chiefa. Pri aktivácii kooperačného módu môžu hráči navštíviť misie, ktoré má prejdený aspoň jeden z hráčov. Zberateľské predmety ako Skulls sa spoja do spoločného zoznamu z ktorého sa dajú navoliť.

Náročnosť bude škálovaná podľa počtu hráčov, rovnako ako počet nábojov v krabiciach. V prípade, že zomriete, tak sa zjavíte v bezpečnej zóne pri jednom zo spoluhráčov. Chiefovia v kooperácii sú súčasťou sandboxu a tak môžete používať vystreľovací hák o svojho spoluhráča.

V kooperácii sa však nemôžete vybrať hocikde a rádius pohybu je obmedzený. V prípade, že tento priestor opustíte, tak po varovaní vás hra zabije a znovuzrodí pri spoluhráčovi.

Spolu s kooperáciou pribudne do hry aj možnosť zopakovať si už prejdené misie a to vrátane misií v otvorenom svete. Bohužiaľ, negatívnou správou je však to, že kooperácia nepodporuje drop-in systém a keď sa hráčovi niečo stane a chce sa pripojiť späť, tak sa ostatní hráči musia vrátiť do menu.

Zdroj: 343

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk