Fall Guys zmizol zo Steamu a prešiel na free-to-play model

Fall Guys zmizol zo Steamu a prešiel na free-to-play model

 

Okrem iného.

Fall Guys zažil veľký deň. Hra totiž nie len že oficiálne vyšla (konečne) na platformách Xbox a Nintendo Switch, ale hlavne prešla kompletne na free-to-play model, takže ak aj máte záujem o hranie na platformách na ktorých hra už predtým bola dostupná (PlayStation a PC), tak už za hranie nemusíte zaplatiť ani cent.

Navyše, hra plne podporuje cross-play a cross-progression, takže bez ohľadu na to, kde sú vaši kamaráti, budete môcť hrať spolu a aj keď zmeníte platformu, tak o svoj postup neprídete. Situácia má však jedno veľké ale. Hra bola totiž oficiálne stiahnutá zo Steamu. Vývojárske štúdio MediaTonic, ktoré tento hit vytvorilo, totiž kúpila spoločnosť Epic Games a tak je free-to-play verzia hry dostupná iba na Epic Games Store. Ak ste si však Fall Guys kúpili v štandardnej platenej edícii na Steame, tak hru môžete hrať naďalej a hra bude naďalej podporovaná novými updatmi.

Ak ste si Fall Guys kúpili, tak ako odmenu za svoju vernosť dostanete niekoľko kúskov kozmetického obsahu a taktiež aj prvý prémiový Battle Pass vo free-to-play ére hry.

Tento Battle Pass ponúkne štandardných 100 úrovní a ak ich získate všetky, tak dostanete dostatočné množstvo kreditu na to, aby ste si kúpili ďalší Battle Pass.  

Zdroj: MediaTonic

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk