Nové Call of Duty bude plne predstavené v júni

Nové Call of Duty bude plne predstavené v júni

 

Summer Game Fest volá?

Už niekoľko dní vieme, že tohtoročné Call of Duty ponesie názov Modern Warfare II a na starosti ho bude mať štúdio Infinity Ward. Zatiaľ sme však z hry videli iba logo a na viac informácii a hlavne prvé zábery z hrania čakáme.

Dlho však už pravdepodobne čakať nebudeme. Spoľahlivý insider Tom Henderson totiž prezradil, že plné predstavenie hry je naplánované na jún. Len tak mimochodom, iba včera sme sa dozvedeli, že 9. júna je naplánovaná prezentácia Summer Games Fest. Takže možno sa Modern Warfare II objaví práve tam? Zdroje totiž Hendersonovi prezradili, že odhalenie príde „v čase, kedy sa odohráva E3.“

Podľa Hendersona sa môžeme tešiť primárne na zábery z kampane a uvidíme tak v akcii nový engine, na ktorom bude hrať fungovať.

Následne, multiplayer hry bude odhalený v auguste, no formát je zatiaľ neznámy. Activision si totiž v poslednej dobe zvykol odhaľovať Call of Duty prostredníctvom podujatia vo Warzone, no je otázne, či tomu tak bude aj teraz.

Podľa dostupných informácií sa bude kampaň Modern Warfare II venovať drogovým kartelom v Kolumbii. Okrem toho hra ponúkne štandardný multiplayer a taktiež aj nový mód, ktorý má označenie DMZ. Ten by mal odchytiť hráčov, ktorí majú radi „extraction-based“ módy, čiže hry ako Escape from Tarkov. Súčasťou Call of Duty nádielky v tomto roku bude aj Warzone 2, ktorý bude už tradične free-to-play.

Vydanie hry sa očakáva v októbri alebo novembri.

Zdroj: Exputer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk