343 Industries predstavilo nové herné módy v 2. sezóne Halo Infinite

343 Industries predstavilo nové herné módy v 2. sezóne Halo Infinite

 

 Hill taken!

Štúdio 343 Industries sa chystá na spustenie druhej sezóny Halo Infinite, ktorá je naplánovaná na 3. mája 2022 a jej názov je Lone Wolves. Okrem dvoch nových máp a hromady kozmetického obsahu sa však dočkáme aj nových herných módoch. Aj keď pri niektorých by bolo viac fér použiť prívlastok staro-nové.

Do hry sa totiž vracia mód King of the Hill, ktorý je Halo klasikou. Ten príde v jemne zmenenej podobe – vrchol, ktorý musia tímy držať sa totiž po naplnení „capture baru“ presunie na iné miesto na mape.

Novým módom je Land Grab. Tento mód rozmiestni na mape tri body na získanie a po tom, čo ich jeden tím získa sa tieto body uzamknú. Po získaní troch sa na mape objavia ďalšie tri. Za každú získanú oblasť získa tím jeden bod a vyhráva ten, ktorý ako prvý získa 11 bodov.

Asi najzaujímavejším novým módom je Last Spartan Standing – ide o Battle Royale lite v kombinácii s Gun Game módom. 12 hráčov si to rozdá na Big Team Battle mapách a každý hráč má päť životov. Likvidáciou nepriateľov získava nové a lepšie zbrane, no prostredie sa neustále zmenšuje.

Okrem toho sa počas sezóny objavia v hre módy Rumble Pit, Team Doubles, Social Skirmish, Social Slayer, Team Snipers, Ninja Slayer, Vampire Ball, Rocket Repulsors a Attrition.

Zdroj: 343 Industries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk