Aj napriek zrušenej E3 plánuje Microsoft na leto svoju veľkú hernú prezentáciu

Aj napriek zrušenej E3 plánuje Microsoft na leto svoju veľkú hernú prezentáciu

 

Neporušená tradícia.

V 2021 bol Microsoft v prvom polroku ticho z pohľadu first-party hier, aby následne vypustil hry Psychonauts 2, Age of Empires IV, Forza Horizon 5 a Halo Infinite v priebehu piatich mesiacov. Ak ste však dúfali, že v 2022 si to Microsoft vhodnejšie rozplánuje na celý rok, tak asi vás nepotešíme, pretože 2022 vyzerá ako opakovanie 2021.

To znamená, že na herné prezentácie a herné vydania si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Čo však Microsoft plánuje? To nám naznačil redaktor VentureBeat Jeff Grubb v novej edícii Xbox Era podcastu. Podľa neho totiž Microsoft aj napriek zrušeniu E3 plánuje svoju tradičnú letnú hernú prezentáciu, kde sa dočkáme ohlásenia všetkého podstatného.

A čo bude „to podstatné?“ Grubb tvrdí, že veľká časť prezentácie bude venovaná hrám Starfield, Redfall a Forza Motorsport, ktoré podľa jeho informácií prídu v roku 2022.

Veľkú časť prezentácie však Microsoft venuje aj hrám, ktoré prídu v roku 2023. Podľa Grubba by sme sa mali dočkať záberov z hrania Avowed od Obsidian Entertainment, Perfect Dark od The Initiative (a Crystal Dynamics): "Určite strávia veľa časi pri Starfielde a kúsok času na Redfall a Forza Motorsport, no taktiež budú mať veľa priestoru na to, aby hovorili o hrách, ktoré prídu v roku 2023 a hrách o ktorých si myslia, že ich dostaneme v roku 2023. Perfect Dark by mohol prísť v roku 2023, no taktiež by mohol prísť až v 2024, no myslím si že pravdepodobne uvidíme Avowed a taktiež aj Perfect Dark, pretože hra je vo vývoji už päť rokov. Očakávam, že uvidíme zábery z hrania Perfect Dark."

Zdroj: Youtube
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk