343 konečne prezradilo detaily 2. sezóny Halo Infinite

343 konečne prezradilo detaily 2. sezóny Halo Infinite

 

Nové mapy a kozmetický obsah.

Po dlhom tichu sa konečne ozvalo štúdio 343 Industries s informáciami týkajúcimi sa druhej sezóny hry Halo Infinite. Tá sa začne 3. mája 2022 a ponesie názov Lone Wolves.

Hlavnou témou druhej sezóny budú teda tzv. Lone Wolves Spartan vojaci. Dvaja z nich sa nám predstavili v podobe konceptového obrázku: „Toto je Spartan Sigrid Eklund naľavo a Spartan Hieu Dinh napravo. Viac o nich sa dozviete, keď sa ponoríte do príbehu 2. sezóny – mixu cutscén, príbehových podujatí, Battle Pass predmetov a ďalších vecí, ktoré budú vystihovať tému Lone Wolves.“

Štúdio nám taktiež ukázalo koncept brnenia, ktoré bude súčasťou Fracture podujatia v 2. sezóne a bude teda zdarma pre všetkých hráčov.

2. sezóna prinesie dvojicu nových máp. Tá pre Arena mód má názov Catalyst a tá pre Big Team Battle má názov Breaker. Hráči sa môžu taktiež tešiť aj na nové herné módy ako Last Spartan Standing, nový mód Land Grab a taktiež aj návrat módu King of the Hill.

Bohužiaľ, dozvedeli sme sa aj zlé správy. Štúdio totiž potvrdilo, že aj keď co-op príde do hry počas druhej sezóny, tak to nebude hneď na začiatku, ale v priebehu. Vzhľadom na to, že sezóna začína 3. mája a jej dĺžka by mala byť 3 mesiace, tak tým pádom by sme sa kooperácie mali dočkať v priebehu mesiacov máj-jún-júl. Co-op bude podporovať štyroch hráčov online a dvoch hráčov v split-screene.

Štúdio sa v blogovom príspevku dotklo aj očakávaného Forge módu, ktorý by mal prísť v tretej sezóne. Práce na ňom údajne pokračujú načas a už čoskoro by sa mal v testovacom režime dostať do rúk hráčov.

Zdroj: 343 Industries

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk