Blizzard má vo vývoji ďalšiu neohlásenú hru
Fáma

Blizzard má vo vývoji ďalšiu neohlásenú hru

 

Je toho naozaj veľa.

Legendárne štúdio Blizzard minulý týždeň oznámilo, že pracuje na novej AAA survival hre pre PC a konzolu. Hra zatiaľ nemá oficiálny názov a aj keď sa spočiatku zdalo, že hra je roky a roky pred svojim vydaním, tak ďalšia nálož informácií nám prezradila, že hra je už plne hrateľná a vo vývoji je už takmer päť rokov. V klasickom Blizzard štýle však dátum vydania nevieme.

Okrem toho taktiež vieme, že Blizzard dokončuje hry Diablo IV a Overwatch 2, ktoré by mali prísť v priebehu roka 2023.

Podľa redaktora Windows Central Jeza Cordena má však Blizzard vo vývoji ešte ďalšiu neohlásenú hru. Počas podcastu Xbox Two totiž dostal otázku, či očakával ohlásenie survival hry, na čo Corden reagoval: „Nie, neočakával som to. Čakal som, že počas týždňa ohlásia inú hru. Nevedel som o tejto, no viem o inej o ktorej však viac nepoviem, aby som nedostal ľudí do problémov.“

„Bolo mi povedané, že kalendár vydaní Blizzardu je veľmi silný,“ pričom podľa Cordena si je Blizzard vedomý svojich prešľapov z posledných rokov a plánujú opäť zaujať pozornosť hráčov. Cordenove zdroje z vnútra Blizzardu mu taktiež prezradili, že v Blizzarde panuje po ohlásení akvizície Microsoftom „pocit optimizmu, ktorý tam nebol už roky.“ (čas 2:19:49)

Dobrou správou by to bolo hlavne pre Microsoft, ktorý potrebuje silný Blizzard na to, aby vedel v budúcnosti obhájiť masívnu investíciu 68,7 miliardy dolárov za vydavateľstvo Activision Blizzard, ktorá bola ohlásená v januári.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk