Certain Affinity pripravuje úplne nový zážitok vrámci Halo Infinite

Certain Affinity pripravuje úplne nový zážitok vrámci Halo Infinite

 

Bližšie informácie však chýbajú.

Štúdio Certain Affinity sídliace a americkom Texase je známe vďaka svojej pomoci pri mnohých hrách z Halo série, Left 4 Dead, Doom či Call of Duty, no počas minulého týždňa sme vás informovali o tom, že štúdio dostalo od Microsoftu príležitosť pracovať na úplne novej hre, ktorá má byť inšpirovaná sériou Monster Hunter.

Lenže sa zdá, že spolupráca medzi Certain Affinity a Microsoftom sa netýka len tejto úplne novej hry, ktorá má pracovný názov Project Suerte. Jez Corden z webu Windows Central totiž informoval o tom, že štúdio taktiež vytvára úplne nový mód pre Halo Infinite.

Ten má označenie „Tatanka“ a je dizajnovaný tak, aby bol viac priateľský voči nováčikom v sérii a nie je tak náročný ako Arena multiplayer či Big Team Battle a jeho úlohou je prilákať k sérii Halo aj hráčov, ktorí doteraz neprejavili o sériu záujem a namiesto toho hrajú hry ako Fortnite, Call of Duty Warzone či Apex Legends.

Čo však znamená „viac priateľský k nováčikom“ v rovine dizajnu módu, to nám zostáva iba hádať. Corden špekuluje o tom, že by mohlo ísť o PvE mód na štýl Hordy alebo PvPvE na štýl Warzone z Halo 5. Samozrejme, taktiež môže ísť aj o Battle Royale mód, aj keď samotné štúdio 343 Industries viackrát poprelo, že by na Battle Royale pracovalo.

A aby toho nebolo málo, časť štúdia Certain Affinity sa podieľa aj na vývoji Xbox exkluzivity Perfect Dark na ktorej primárne pracuje štúdio The Initiative v spolupráci so štúdiom Crystal Dynamics.

Zdroj: WindowsCentral

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk