Rare predstavilo veľké plány hry Sea of Thieves na rok 2022

Rare predstavilo veľké plány hry Sea of Thieves na rok 2022

 

Piráti budú mať čo robiť.

Keď štúdio Rare teasovalo na pripravovaný Sea of Thieves stream a hovorilo o najväčšom roku v histórii série, tak teraz môžeme pokojne povedať, že neklamalo. Tento rok na moriach a oceánoch totiž vyzerá veľmi lákavo.

Štúdio sa v roku 2022 bude sústreďovať na príbehovú stránku hry cez dvojicu nových prvkov – Adventures a Mysteries. Adventures budú viac príbehovo ladené a pomôžu tak spojeniu hráča so svetom. Mysteries zas budú komunitné puzzle, ktoré berú inšpiráciu z murder mysteries a hráči sa tak premenia na detektívov.

Prvá Adventure s názvom Shrouded Islands bola predstavená trailerom a začne sa 17. februára a potrvá do 3. marca. Flameheart sa pokúsi získať späť moc tým, že sa dotkne The Sea of the Damned. Hráči tak budú mať za úlohu zastaviť ho.

Ďalším veľkým prírastkom do hry sú Sea Forts, ktoré budú reprezentovať raid-like obsah, ktoré sú však podľa vývojárov vhodné aj pre solo hráčov. Prvé z nich uvidíme na začiatku šiestej sezóny v marci a celkovo sa dočkáme troch druhov Sea Forts.

Prepracovania sa dočkajú Pirate Legends Voyages, čo sú znovuhrateľné questy, ktoré pri každom prejdení ponúknu iný zážitok. Hráči budú preskúmavať vraky, opustené ostrovy atď. Tie prídu taktiež v marci, na začiatku šiestej sezóny. 

Bohužiaľ, začiatku sezóny sa nedočká PvP mód The Arena. Ten bude z hry odstránený kvôli nedostatku záujmu (iba 2% času v hre bolo strávených v tomto móde) a namiesto toho sa vývojári sústredia na populárnejšie aspekty hry.

Zdroj: Rare

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk