Microsoft chystá kolekciu hier v jednej zo svojich herných sérií na štýl The Master Chief Collection
Fáma

Microsoft chystá kolekciu hier v jednej zo svojich herných sérií na štýl The Master Chief Collection

 

Začína prihárať.

Zdá sa, že Microsoft chce okrem nových hier ponúknuť hráčom aj dávku nostalgie. Teda, to tvrdí člen Xbox Era podcastu Shpeshal Nick. Podľa jeho zdrojov totiž Microsoft pripravuje kolekciu vrámci jednej zo svojich herných sérií na štýl Halo: The Master Chief Collection.

Pre tých, ktorí nemali tú česť, Halo: The Master Chief Collection je kolekciou šiestich Halo hier v jednom úhľadnom a prepracovanom balíčku. Kolekcia obsahuje Halo Combat Evolved, Halo 2, Halo 3, Halo 4, Halo 3: ODST a Halo: Reach, pričom Halo 2 sa vrámci tejto kolekcie dočkali remasteru.

Sérií, ktoré by v podaní Microsoftu dávali v takomto formáte zmysel však nie je až tak úplne veľa a komunita sa zhoduje, že v prípade, že má Shpeshal Nick pravdu, tak ide pravdepodobne o kolekciu Fable hier alebo kolekciu Gears of War hier.

V prípade série Fable by išlo o hry Fable Anniversary, Fable 2 a Fable 3 a v prípade Gears of War série by išlo o hry Gears of War Ultimate Edition, Gears of War 2, Gears of War 3 a Gears of War Judgment (štvorka a päťka sú samostatné hry).

A Tom Warren z The Verge má zdá sa vo všetkom jasno.

Zdá sa teda, že dlhodobo žiadaná „Marcus Fenix Collection“ pre sériu Gears of War je naozaj v príprave. Kedy sa jej dočkáme však nie je celkom jasné.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk