Halo Infinite čaká veľký týždeň s novým obsahom a úpravami

Halo Infinite čaká veľký týždeň s novým obsahom a úpravami

 

Prvé náznaky prác v 2022.

Vzhľadom na to, že Halo Infinite vyšiel tesne pred Vianocami, tak štúdiu 343 Industries sa nakopila hromada spätnej väzby od hráčov, ktorú musia správnym spôsobom adresovať a na začiatku druhej polovice januára sa konečne dočkáme prvého „ovocia“ práce štúdia v novom roku.

Tento týždeň sa totiž dá v hre označiť ako celkom veľký. Štúdio plánuje od utorka spustiť nové in-game podujatie s názvom Cyber Showdown, ktoré ponúkne niekoľko kúskov kozmetického obsahu, ktorý budú môcť získať zdarma všetci hráči, bez ohľadu na to, či vlastnia Battle Pass, alebo nie.

Veľkou zmenou v hre však bude úprava cien kozmetického obsahu v obchode. Vzhľadom na free-to-play povahu hry je Halo Infinite monetizovaný Battle Pass systémom a in-game obchodom s kozmetickými predmetmi, no prakticky už od vydania sa hráči sťažovali na vysoké ceny obsahu. Napríklad set brnenia stál 2000 Credits, čo je cca 20€. Ako však budú tieto ceny upravené, na to si budeme musieť počkať. Navyše, šéf dizajnu hry Jerry Hook naznačil, že štúdio preskúmava možnosti, ako umožniť hráčom získavať prémiovú menu hraním hry.

Ďalším dôležitým zlepšením počas týždňa je tzv. BTB fix. V hernom móde Big Team Battle sa tesne pred sviatkami objavil nepríjemný bug, ktorý odpájal hráčov hneď na začiatku zápasu. Našťastie, štúdio už pripravilo fix, ktorý bude vydaný v priebehu týždňa. Ako kompenzáciu za problémy s BTB dá štúdio všetkým hráčom niekoľko XP boostov a Challenge swapov.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk