Rainbow Six Extraction sa ukázal aj v príbehovom traileri

Rainbow Six Extraction sa ukázal aj v príbehovom traileri

 

Už za pár dní sa budeme musieť postaviť novej hrozbe čelom.

20. január sa neúprosne blíži, a tak sa Ubisoft za každú cenu snaží dostať do povedomia hráčov svoju očakávanú hru Rainbow Six Extraction. Tá bude teda najnovším prírastkom do rodiny Rainbow Six, a na rozdiel od Siege, je mierená na PVE hrateľnosť. V jednoduchosti by sa dalo napísať, že sa jedná o akýsi hybrid Siege a Left 4 Dead. Dosť už bolo ale omáčky, pretoźe nižšie prikladám video, ktoré približuje hráčom príbeh hry Rainbow Six Extraction.

Extraction ponúkne 18 operátorov, ktorých už poznáte zo Siege a ktorí budú vstupovať do misií v trojčlenných tímoch. Pod hlavičkou výskumnej jednotky REACT, sa pustíte do boja s vyvíjajúcim sa parazitom Chiméra, ktorý sa vrátil, a predstavuje novú hrozbu v podobe Archaeanov. Každý nepriateľ z radov Archaeanov dokáže mutovať, a tak sa budete musieť adaptovať a zlepšovať, aby ste tejto hrozbe dokázali čeliť. To všetko samozrejme za pomoci svojich kolegov.

Rainbow Six Extraction vychádza 20. januára na PC, PS4, PS5, XBOX One, XBOX Series X/S, Google Stadia a Amazon Luna. Majitelia plnej hry si navyše budú môcť do hry pozvať dvoch kamarátov vďaka Buddy Passu, ktorý im umožní hrať hru na 14 dní úplne zadarmo.

Tento týždeň sme vás informovali aj o tom, že Rainbow Six Extraction mieri v deň vydania do Game Passu a to na konzoly, PC a rovnako aj Cloud.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk