Chystá sa Cyberpunk 2077 do predplatného Xbox Game Pass?
Update

Chystá sa Cyberpunk 2077 do predplatného Xbox Game Pass?

 

Detektívna práca.

Cyberpunk 2077 nezažil práve ideálny rok 2021. Namiesto rozširovania hry sa totiž štúdio muselo venovať jej oprave a ani ten next-gen patch nestihne tento rok. Je teda zrejmé, že hra si neužíva také dlhodobé predaje, ako možno CD Projekt dúfal pred vydaním. A preto by tento krok určite dával zmysel.

O akom kroku to hovoríme? V poslednom traileri na službu Xbox Cloud Gaming sa totiž objavili zábery z hrania hry Cyberpunk 2077. Ak si ho pozriete pozorne a zastavíte na 18 sekunde, tak vidíte hlavnú postavu bojujúcu s mechanickými nepriateľmi a ak sa pozriete na model zbrane, tak ide o zbraň Overture.

Zvláštne na tom je, že v traileri sa nachádzajú iba hry, ktoré sú súčasťou predplatného Xbox Game Pass a potom je tam znenazdajky Cyberpunk 2077 aj napriek tomu, že zatiaľ sa v predplatnom nenachádza. Je teda otázne, či náhodou Microsoft a CDPR nechystajú začlenenie tejto hry do predplatného. Aj keď úprimne, možno by dávalo väčší zmysel pridať ju tam v čase, keď už bude next-gen patch vonku.

UPDATE: CD Projekt RED tieto špekulácie okomentoval pre web VGC tak, že v súčasnosti nie sú žiadne plány pridania hry Cyberpunk 2077 do predplatného Xbox Game Pass

Zdroj: Youtube
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk