Xbox chystá masívne prekvapenie – Multiplayer Halo Infinite vydá skôr
Fáma

Xbox chystá masívne prekvapenie – Multiplayer Halo Infinite vydá skôr

 

Začína sa o tom nahlas hovoriť.

Halo Infinite má stanovený dátum vydania na 8. december. A ako sme už niekoľkokrát informovali, hra je rozdelená na dva samostatné segmenty. Platenú kampaň (alebo ak máte Game Pass) a free-to-play multiplayer. Zatiaľ však pre obe časti hry platil rovnaký dátum vydania.

V posledných dňoch však začali pribúdať špekulácie o tom, že Microsoft chystá prekvapujúci ťah. A to ten, že multiplayer pre Halo Infinite vydá skôr, pričom v decembri bude nasledovať vydanie kampane, podľa pôvodného plánu.

Naposledy s touto informáciou vyrukoval známy insider NateTheHate, ktorý zo svojich vlastných zdrojov potvrdil, že multiplayer Halo Infinite bude vydaný 15. novembra. Presne v tento deň plánuje Microsoft stream k príležitosti 20. výročia Xbox konzoly a značky Halo. A práve počas streamu, ktorý sa začne o 20:00 by mal byť multiplayer k hre oficiálne vydaný.

Aj keď to znie možno zvláštne, tak už počas beta testovania sme mali dojem, že multiplayer je viac-menej hotový a preto by sme sa tomuto kroku vôbec nedivili. Každopádne by to narušilo zaužívanú tradíciu pri takýchto hrách najprv prejsť kampaň a potom sa pustiť do multiplayeru.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk