EA Sports nám ukázalo prvé zábery z hrania NHL 22: Pokrok je značný

EA Sports nám ukázalo prvé zábery z hrania NHL 22: Pokrok je značný

 

Bude to stačiť?

Fanúšikovia virtuálneho hokeja môžu jasať! Teda, uvidíme, či môžu jasať. No zatiaľ to vyzerá veľmi sľubne. EA Sports nám totiž pred niekoľkými dňami predstavilo úvodný trailer na hru NHL 22, ktorá konečne prechádza na nový engine a vývojári nám sľubujú najväčší skok vpred v histórii hokejovej série.

Teraz však nastal čas ukázať hru počas hrania a popri tom sme sa dozvedeli viac aj o nových vylepšeniach pre hru. A ak budete pozorní, tak tam uvidíte aj prvé zábery priamo z hrania.

Najdôležitejším vylepšením je prechod na Frostbite Engine. Vďaka nemu sa v hre dočkáme lepšej ľadovej plochy, ktorá reaguje na dianie na klzisku, lepšie efekty, vylepšené modely hráčov s vylepšeniami v animáciách tvárí, ktoré reagujú na dianie v zápase. Vylepšené boli aj arény, nasvietenie a PBR (Physically based rendering).

Druhou oblasťou je funkcia Superstar X-Factors, ktorá priradí hviezdnym hráčom špeciálne schopnosti, ktoré zabezpečia ich unikátnosť počas hrania hry. Treťou je Enhanced Stick Physics, ktorý by mal zabezpečiť lepšiu fyziku hokejok pri defenzívnych, ofenzívnych súbojoch či pri tečovaní striel.

Poslednou oblasťou zlepšenia je Augumented Reality UI, ktorý zlepší prezentáciu hry počas zápasu. K dispozícii budú prepracované štatistiky prezentované v novom štýle a hráč tak bude mať k dispozícii viac informácií o dianí na klzisku.

NHL 22 vychádza 15. októbra 2021 na Xbox a PlayStation konzoly.

Zdroj: EA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk