Battlefield 2042 si budeme môcť vyskúšať už v septembri

Battlefield 2042 si budeme môcť vyskúšať už v septembri

 

Niektorí si však hru budú môcť zahrať ešte skôr.

Včera sme sa dočkali oficiálneho predstavenia Battlefield Portal – jednej zo súčastí hry Battlefield 2042, ktorá prinesie do hry mapy a výbavu zo starých Battlefield hier ako bonus k už ohlásenému obsahu základnej hry. Navyše, tento mód vám dovolí vyhrať sa s hernými módmi a prinesie masívne množstvo možností.

Vydanie hry je naplánované na 22. októbra, no ešte pred tým, ako od nás bude EA žiadať, aby sme za prístup k hre zaplatili od 62,99€ až po viac ako 100€ (v závislosti od edície hry), tak sa budeme mať možnosť presvedčiť, či je skutočne toto „návrat série Battlefield,“ ako to bolo včera prezentované.

EA totiž potvrdilo, že v septembri sa uskutoční otvorená beta hry, ktorá umožní každému záujemcovi vyskúšať si nový Battlefield. Beta testovanie bude dostupné na všetkých platformách na ktorých je plánované vydanie, no podrobnosti ohľadom obsahu a konkrétnych dátumov zatiaľ nemáme.

EA taktiež dodalo, že predplatitelia EA Play (a tým pádom aj predplatitelia Xbox Game Pass) a tí, ktorí si hru predobjednali získajú navyše predčasný prístup k beta testovaniu hry. Opäť však nepadli konkrétne dátumy.

Zdroj: EA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk