Príbeh Jacka Sparrowa v Sea of Thieves si môžeme vychutnať v solo režime

Príbeh Jacka Sparrowa v Sea of Thieves si môžeme vychutnať v solo režime

 

Rare nám priblížilo svoje nové dobrodružstvo.

Microsoft zakončil svoj veľký týždeň prezentáciou chystanej expanzie pre Sea of Thieves s názvom A Pirate’s Life, ktorá príde do hry už zajtra, 22. júna 2021. Táto expanzia je zaujímavá primárne tým, že spojí svety Sea of Thieves a Pirátov z Karibiku a môžeme sa tak tešiť na postavy ako Jack Sparrow, Davy Jones a ďalších.

Nakoľko je však Sea of Thieves primárne kooperatívnou hrou, tak mnohých bude určite zaujímať, či sa kampaň A Pirate’s Life dá zahrať v solo režime. A dobrou správou je, že sa to dá. Príbehová zložka expanzie bude totiž súčasťou systému príbehových kampaní Tell Tales, čo znamená, že počas jej hrania nenarazíte na ostatných hráčov, ktorí sa nachádzajú na rovnakom serveri ako vy.

Navyše, počas kampane sa budete môcť spoľahnúť na pomoc samotného Jacka Sparrowa, ktorý vám pomôže v boji proti nepriateľom. A tých málo nebude. Rare totiž do hry pridá tri nové typy nepriateľov, dvojicu nových svetov na preskúmanie a 5 príbehových Tell Tale kampaňových misií. Novými nepriateľmi sú Sirens, Ghost Pirates a Ocean Crawlers.

Samozrejme, nebude chýbať množstvo kozmetických predmetov s tematikou Pirátov z Karibiku. Podľa Rare ide o najväčší update, ktorý pre hru v jej histórii pripravili a to je celkom odvážne tvrdenie, nakoľko Sea of Thieves sa od svojho vydania v roku 2018 dočkal hneď niekoľkých masívnych aktualizácií.

Zdroj: Rare

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk