Elden Ring ponúkne najväčší svet od From Software a online pre štyroch hráčov

Elden Ring ponúkne najväčší svet od From Software a online pre štyroch hráčov

 

Next-gen bude zdarma.

To, že sa Elden Ring včera objavil na Summer Game Fest Kickoff Live bolo prekvapením. No ešte väčším prekvapením bolo, že sme sa taktiež dozvedeli konkrétny dátum vydania, ktorý je stanovený na 21. januára 2022.

A vývojári nás rovno zahrnuli niekoľkými detailmi. Šéf vývoja Hidetaka Miyazaki prezradil, že ide o suverénne najväčší svet, ktorý štúdio vo svojej histórii vytvorilo. A to nielen z hľadiska rozlohy sveta ale aj z hľadiska veľkosti hry. Zároveň je však tento svet navzájom prepojený a jeho krásami by sme sa mali kochať bez otravných nahrávacích obrazoviek.

Elden Ring ponúkne dynamické počasie a taktiež aj dynamické striedanie dňa aj noci. Vývojári prisľúbili rôznorodé prostredie v ktorom nebudú chýbať močiare.

Potešujúcu správu máme aj pre konzolových hráčov, pretože Bandai Namco prisľúbilo, že next-gen upgrade bude pre hru poskytnutý zdarma a Xbox Series konzoly budú podporovať Smart Delivery technológiu.

Štúdio From Software ešte potvrdilo, že hra bude podporovať online hranie a to až pre štyroch hráčov. Budeme tak môcť „cestovať na koňoch sami alebo online s priateľmi cez trávnaté pláne, pohlcujúce močiare a husté lesy.“ Konkrétna povaha online hrania však predstavená nebola, no predpokladáme, že vývojári budú čerpať zo svojich minulých hier.

Zdroj: VGC

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk