Guardians of Galaxy hra nebude live service a Far Cry 6 prinesie zásadné novinky

Guardians of Galaxy hra nebude live service a Far Cry 6 prinesie zásadné novinky

 

Horšie to však vyzerá s Beyond Good and Evil 2.

Uznávaný herný redaktor Jason Schreier sa pri príležitosti blížiacej sa E3 výstavy trochu viac rozhovoril o herných projektoch o ktorých má viac informácií a to prostredníctvom svojho Triple Click Podcastu.

V ňom sme sa napríklad dozvedeli, že Ubisoft má počas svojej konferencie Ubisoft Forward pripravené herné prekvapenie, no jeho zdroj vo vnútri spoločnosti ho požiadal, aby ho nevyzradil a on sa rozhodol ctiť jeho prosbu. Tým pádom si na vyzradenie tejto hry budeme museiť počkať.

O ďalších hrách sa však rozhovoril viac. Napríklad prezradil, že ďalšia Assassin’s Creed hra, ktorá je predbežne plánovaná na rok 2022 bude ešte väčšou hrou ako Valhalla. Ide o masívny projekt na ktorom sa podieľajú Ubisoft štúdiá naprieč celou planétou. Taktiež prezradil, že séria Assassin’s Creed mala dostať ďalšiu Assassin’s Creed hru, ktorú vyvíjala pobočka Ubisoftu v Bulharskom meste Sofia, no projekt bol zrušený a je dosť možné, že bude transformovaný do podoby DLC obsahu pre Valhalla.

Taktiež sme sa dozvedeli, že Far Cry 6 bude obsahovať „radikálne zmeny v sérii,“ no taktiež neprezradil o aké zmeny ide.

A ak patríte medzi čakateľov na hru Skull and Bones, tak Ubisoft plánuje vydanie tejto hry najskôr koncom roka 2022 a je dosť pravdepodobné, že skĺzne až na neskoršie obdobie. A ďalšou informáciou určite nepotešíme fanúšikov Beyond Good and Evil. Podľa Schreierových informácií je totiž hra ešte stále iba na začiatku svojho vývoja a to napriek tomu, že jej existencia bola prvýkrát potvrdená ešte v roku 2017.

Posledná informácia však určite poteší tých, ktorí neholdujú live service hrám. Podľa Schreiera totiž hra Guardians of Galaxy od Eidos Montreal nebude spadať do tejto kategórie hier, na rozdiel od Marvel’s Avengers. Hra má byť odhalená v nedeľu na konferencii Square Enix Presents.

Zdroj: ResetEra

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk