Watch Dogs Legion dostal 60FPS na konzolách a zombie mód

Watch Dogs Legion dostal 60FPS na konzolách a zombie mód

 

Presne to, čo hra potrebovala.

Minuloročná akčná adventúra Ubisoftu Watch Dogs: Legion sa dočkala novej aktualizácie s označením Title Update 4.5, ktorá prináša niekoľko zaujímavých noviniek.

V prvom rade je to možnosť „performance“ módu pre konzoly Xbox Series X/S a PlayStation 5, ktorá vypne ray tracing, no ponúkne hráčom 60FPS, čo budú určite mnohí preferovať. Taktiež pridal Ubisoft do hry možnosť cross-playu medzi konzolami z rovnakej rodiny, takže Xbox One hráči môžu hrať co-op s Xbox Series X/S hráčmi a PlayStation 4 hráči s PlayStation 5 hráčmi.

Update taktiež pridal do hry novú Tactical Op misiu s názvom Project Omni a taktiež a 15. júna pribudne do hry nová hrateľná postava Helen. Touto aktualizáciou sa taktiež začala druhá sezóna v hre.

To však nie je všetko, pretože PC hráči sa môžu pustiť do testovania zombie módu s názvom Legion of the Dead: „Londýn je plný zombíkov, Albion vojakov a klanu Kelley, ktorí sa snažia zabezpečiť si zdroje ku ktorým sa musíte dostať, aby ste zabezpečili svoje prežitie.“

Mód môžete hrať v solo režime alebo v kooperácii pre troch hráčov, no Ubisoft upozorňuje, že plánovanie a opatrné hranie bude vyžadované na to, aby ste zdolali svoje prekážky. Tento mód by sa následne mal dostať na konzoly, no Ubisoft už teraz potvrdil, že zombíci zostanú exkluzívne v tomto móde a nedostanú sa do štandardnej hry.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk