Dying Light 2 poskytne mesto, ktoré ovplyvníte svojimi rozhodnutiami

Dying Light 2 poskytne mesto, ktoré ovplyvníte svojimi rozhodnutiami

 

Upravil sa aj názov.

Popri prezentácii Horizon Forbidden West sme sa včera dočkali konečne aj pohľadu na očakávanú zombie parkour hru Dying Light 2 a vývojári nám predstavili vlastne všetko, čo sme o hre potrebovali vedieť.

Medzi kľúčové vlastnosti dvojky patrí opäť cyklus dňa a noci, ktorý výrazne ovplyvňuje správanie monštier a tým pádom aj vaše správanie. UV žiarenie bude vaším neustálym spoločníkom, aby ste nezostali ako ďalšia obeť.

Tvorcovia nám taktiež predstavili „Modern Dark Ages,“ čiže prostredie hry, ktoré je síce moderné, no kvôli tomu, že ľudstvo takmer vyhynulo aj temné. V meste sa vytvorili frakcie, ktoré bojujú o svoj vplyv a vy ste v strede tohto boja. Vaše rozhodnutia o tom, ku komu sa pridáte bude masívne ovplyvňovať svet naokolo. Uvidíme teda, ako prepracovaný bude tento systém ovplyvňovania sveta v realite.

Microsoft Store nám zas prezradil, že hra cieli na 4K rozlíšenie a 60FPS na next-gen konzolách, bude podporovať ray tracing a môžeme sa tešiť aj na online co-op pre dvoch až štyroch hráčov a to naprieč platformami. Hra bude taktiež podporovať Smart Delivery, takže next-gen upgrade bude zdarma pre všetkých majiteľov hry.

A to najdôležitejšie. Dying Light 2: Stay Human príde na trh 7. decembra 2021 na PC, Xbox a PlayStation konzoly.

Zdroj: Techland

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk