Značka „The Evil Within“ bola zaregistrovaná na „pokračované používanie“

Značka „The Evil Within“ bola zaregistrovaná na „pokračované používanie“

 

Príde trojka?

Pre mnohých bolo určite prekvapením, keď japonské štúdio Tango Gameworks neohlásilo The Evil Within 3, ale namiesto toho sme sa dočkali ohlásenia hry GhostWire: Tokyo. Hlavne po dvojke by si totiž The Evil Within séria určite zaslúžila ďalšie pokračovanie, ktoré by potešilo veľkú fanúšikovskú základňu série.

A nádej opäť planie. Brazílsky web Somos Xbox si totiž všimol, že ešte v auguste 2020 prebehla nová registrácia značky The Evil Within, ktorú vykonala Bethesda za účelom „pokračujúceho používania.“ Samo o sebe táto registrácia neznemená nič, pretože spoločnosti si musia predlžovať registráciu svojich ochranných známok a dokázať, že ich naďalej používajú a nová registrácia sa často vykonáva pred ohlásením nových produktov, ktoré sú priradené k danej značke.

To, že sa dočkáme The Evil Within 3 tak netreba brať s istotou. Hlavne vzhľadom na to, že GhostWire: Tokyo stále nemá stanovený oficiálny dátum vydania. Ak by sme sa však The Evil Within 3 dočkali, tak hra bude pravdepodobne vydaná iba pre Xbox Series X/S a PC.

Zdroj: SomosXbox

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk