Microsoft znova láka užívateľov na predplatné Xbox Game Pass Ultimate – Stovky hier za 1€ na tri mesiace

Microsoft znova láka užívateľov na predplatné Xbox Game Pass Ultimate – Stovky hier za 1€ na tri mesiace

 

Platia však štandardné obmedzenia.

Spoločnosť Microsoft opäť vyrukovala zo svojou štandardnou akciou, ktorou sa snaží vtiahnuť hráčov do svojho ekosystému, konkrétne do predplatného Xbox Game Pass Ultimate. Opäť totiž spustil akciu, vďaka ktorej si môžete vychutnať predplatné Xbox Game Pass Ultimate a všetky výhody, ktoré s tým súvisia na tri mesiace iba za 1€.

A čo vrámci predplatného získate? Stovky hier naprieč PC a konzolami Xbox, predplatné EA Play na PC a konzolách Xbox v cene, možnosť hrania Xbox hier na svojom smartfóne cez Xbox Cloud Gaming, prístup k multiplayeru Xbox Live Gold, rôzne ďalšie perky a taktiež aj zľavu na nákup vybraných hier vo výške 20%.

Táto akcia však platí iba pre užívateľov, ktorí nemajú aktívne predplatné Xbox Game Pass Ultimate. Ak si teda chcete vyskúšať predplatné, tak lepší spôsob asi neexistuje. Štandardná cena predplatného Xbox Game Pass Ultimate je 12,99€ mesačne.

Ak ste si však istí, že chcete mať Xbox Game Pass Ultimate dlhodobo, tak vám skôr odporúčame ignorovať túto ponuku a využiť metódu konverzie Xbox Live Gold na predplatné Xbox Game Pass Ultimate popísanú v článku nižšie.

A ak sa zas neviete zorientovať v tom množstve hier v predplatnom, tak pre vás máme zopár tipov. 

Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk