Nové rozšírenie Watch Dogs Legion bolo odsunuté na máj

Nové rozšírenie Watch Dogs Legion bolo odsunuté na máj

 

Nič tragické sa však nedeje.

Ubisoft má počas pandémie koronavírusu dosť veľký problém s herným vývojom. Neustále odklady totiž v ich prípade postihujú nie len hry, ale aj rozšírenia už existujúcich hier. Nedávno bolo odložené rozšírenie Assassin’s Creed: Valhalla a teraz rovnaký osud postihol rozšírenie Watch Dogs: Legion.

Ešte počas mesiaca apríl totiž mala hra dostať novú hrateľnú postavu (Mina Sidhu), nové misie pre kampaň jedného hráča a aj pre kooperatívny mód a taktiež aj rôzne úpravy a vylepšenia. Tento update ale nakoniec prekĺzne až do mesiaca máj. Ubisoft totiž oznámil, že hráči sa ho dočkajú 4. mája.

„Pracujeme na rôznych častiach tohto obsahu a narazili sme pri tom na niekoľko problémov, ktoré potrebujeme odstrániť predtým, ako ho vydáme. Chceme poskytnúť hráčom kvalitu s touto aktualizáciou a chceme aby bol nový obsah v najlepšej možnej kondícii.“

„Tento odklad nám umožní pokračovať v práci na opravách problémov, ktoré nám hráči hlásili cez Watch Dogs: Legion Bug Reporter a TU 4.0 tak bude obsahovať viac vylepšení.“

Je teda zrejmé, že najlepšie by bolo neposkytovať hráčom žiaden kalendár s konkrétnymi dátumami a radšej vydať obsah vtedy, keď je pripravený.

Zdroj: Ubisoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk