Aktualizácia vývoja Dying Light 2 neprebehla tak, ako sme očakávali

Aktualizácia vývoja Dying Light 2 neprebehla tak, ako sme očakávali

 

Nedozvedeli sme sa prakticky nič.

Vývoj Dying Light 2 trvá už veľmi dlho a každému je asi jasné, že počas produkcie sa vyskytlo niekoľko problémov o ktorých sme písali vo viacerých článkoch. Fanúšikovia však dúfajú v šťastný koniec a preto sa tešili na včerajší stream, kedy malo štúdio Techland adresovať stav v ktorom sa hra nachádza a taktiež možno naznačiť, kedy sa konečne tejto hry dočkáme.

No toto asi nečakal nikto. Poľské štúdio Techland totiž vydalo video, ktoré malo necelé tri minúty, pričom prvá časť tohto videa sa skladala z nadávok fanúšikov, ktorí sa sťažujú na to, že hra ešte nebola vydaná a druhá časť sa skladala z príhovoru vývojárov, ktorí sľubujú, že hra príde hneď ako to bude možné, no vývoj hier je komplikovaný.

Na konci sme sa dočkali malého zostrihu záberov z hrania s rokom 2021. Akurát nevieme, či sa v roku 2021 dočkáme nových informácií o hre, alebo máme v roku 2021 čakať jej vydanie. Techland síce vo videu povedal, že nové informácie nám povie „čoskoro,“ no čoskoro v ich ponímaní môže znamenať doslova hocičo.

Ak ste teda čakali komplexný pohľad na hru vrátane dátumu vydania, tak asi ste po krátkom videu radšej znechutene odišli od počítača.

Zdroj: Techland

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk