Fall Guys: Ultimate Knockout mieri na Xbox a Nintendo Switch

Fall Guys: Ultimate Knockout mieri na Xbox a Nintendo Switch

 

Exkluzivita sa končí.

Vývojári zo štúdia Mediatonic oznámili, že ich minuloročný hit Fall Guys sa konečne dostane na ďalšie konzolové platformy. Po minuloročnom konzolovo-exkluzívnom vydaní na Playstation (hra bola v deň vydania pridaná do Playstation Plus ponuky) príde hra v lete tohto roka na Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

V oboch prípadoch nie je konkrétne určené kedy v lete to bude, no nakoľko hra vyšla na PC a Playstation 4 4. augusta 2020, tak sa dá predpokladať, že Sony si zaplatilo ročnú exkluzivitu hry, čo by znamenalo, že na Switchi a Xbox konzolách sa hra objaví najskôr 4. augusta 2021. Na oficiálne potvrdenie dátumu si však budeme musieť počkať.

Pre tých, ktorí nemali tú česť – Fall Guys je Battle Royale hra v ktorej však nie je vašou úlohou zabiť nepriateľské „fazuľky,“ ale prežiť náročné levely a zostať živý ako posledný, vďaka čomu získate titul „Last Player Standing.“ Hra si okamžite po svojom vydaní získala veľkú popularitu a na PC si ju v priebehu týždňov kúpilo vyše 8 miliónov hráčov.

Zdroj: Microsoft/Nintendo

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk