343 Industries pracuje na novom projekte vo svete Halo

343 Industries pracuje na novom projekte vo svete Halo

 

Najprv by bolo fajn dokončiť ten Infinite...

343 Industries nikdy nebolo štúdio, ktoré by sa venovalo iba jednej hre. Časť štúdia sa stále stará o Halo: The Master Chief Collection a drvivá väčšina štúdia sa stará o to, aby bol Halo Infinite pripravený na vydanie. Ideálne v lepšej kondícii, ako pri predstavení hry v júli 2020...

Zdá sa však, že k tomuto už čoskoro pribudne, alebo už aj pribudol tretí herný projekt. Na oficiálnej stránke Microsoftu sa totiž objavila ponuka práce producenta, ktorý štúdiu pomôže „vytvoriť nový projekt v Halo svete.“

„Toto je tvoja šanca pracovať na jednej z najvzrušujúcejších a najkreatívnejších značiek v hernom priemysle v spoločnosti jedného z najtalentovanejších tímov.“ V inzeráte však nie je špecifikované, do akého žánru bude táto hra spadať a ani čo od nej môžeme očakávať. Je však zrejmé, že určite to nebude Halo Infinite 2.

343 Industries sa totiž už po odhalení hry vyjadrilo, že Halo Infinite je 10-ročný projekt, ktorý bude podporovaný pravidelnými dávkami nového obsahu a to nie len pre multiplayer, ale aj pre kampaň pre jedného hráča. Veľmi by teda nedávalo zmysel, aby sa štúdio hneď pustilo do vývoja dvojky.

Štúdio však zároveň prezradilo, že sa nebráni rôznym spin-off projektom, ktoré môžu byť aj v iných žánroch. Halo už zažilo výlet mimo FPS žáner prostredníctvom dvojice strategických hier Halo Wars. A tak môže byť týmto tajným projektom pokojne Halo Wars 3.

Zdroj: Microsoft

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk