V novej Battlefield hre nás čaká masívna deštrukcia prostredia

V novej Battlefield hre nás čaká masívna deštrukcia prostredia

 

Opäť to naznačuje insider.

Chcete dostávať najnovšie herné informácie? Stačí jeden klik na SLEDOVAŤ.

Ako nám už EA pripomenulo, niekedy v najbližších mesiacoch by sme sa mali dočkať oficiálneho predstavenia novej Battlefield hry. A jej vydania by sme sa mali dočkať niekedy na konci tohto roka. A aj keď manažment vydavateľstva sa o hre vyjadruje celkom pochvalne, tak na druhej strane by nás prekvapilo, keby to nerobili.

O slovo sa tak prihlásil známy herný insider Tom Henderson, ktorý už niekoľkokrát potvrdil, že disponuje kontaktmi v hernom priemysle hlavne čo sa týka Call of Duty a Battlefield hier. A ten nám sériou dvoch príspevkov na sociálnej sieti Twitter naznačil, čo môžeme od nového Battlefieldu očakávať.

Deštrukciu prostredia. A veľký dôraz na tento aspekt hry. Začal to príspevkom „Začalo to s jedným a skončilo to s mnohými“ pričom na obrázku sa nachádza známy mrakodrap z Battlefield 4 na mape Siege of Shanghai, ktorý vedeli hráči zhodiť cez vtedy revolučný Levolution systém.

A ak to niektorým nedošlo, tak už onedlho na to pridal ďalší príspevok s popisom „Pred zápasom, po zápase“ kde vidieť profesionálne nakreslené mrakodrapy, pričom po zápase po nich zostanú iba trosky.

Zdroj: Twitter
 
 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk