343 Industries sľubuje pravidelné aktualizácie vývoja Halo Infinite až do vydania

343 Industries sľubuje pravidelné aktualizácie vývoja Halo Infinite až do vydania

 

A začne sa už na tento týždeň.

Halo Infinite je hra, ktorú sme už mali niekoľko mesiacov hrať. Kvôli COVIDu a nie príliš ideálnemu stavu hry počas júlovej Xbox Game Showcase však bola hra odložená na rok 2021 a dnes už vieme, že by sme sa jej mali dočkať na jeseň.

Fanúšikovia série však prahnú po nových informáciách a napríklad aj po dátume beta testovania multiplayeru, ktoré štúdio 343 Industries naznačilo. A našťastie, štúdio 343 neplánuje byť až do jesene ticho.

Komunitný manažér Brian Jarrard totiž na sociálnej sieti Reddit prezradil, že štúdio plánuje o stave vývoja aktualizovať každý mesiac a to až do vydania hry: „Vzhľadom na to, že väčšinu z posledných dvanástich mesiacov boli hráči v tichu, no 8. decembra sme vydali novú aktualizáciu stavu vývoja, nemyslím si, že sa je čoho obávať.“

„Počas tejto aktualizácie sme potvrdili plánované obdobie vydania a je teda zrejmé, že máme ešte chvíľu času. Sme však odhodlaní vydávať každomesačné aktualizácie stavu vývoja, pričom ďalší „Inside Infinite“ je naplánovaný na tento týždeň.“

Jarrard však nastavuje očakávania od týchto článkov. Podľa neho nemáme čakať veľké ohlásenia, ako napríklad dátum vydania, tak by sme sa mali dočkať kontextu a podrobných informácií o snahe vývojárov a dôvodoch, prečo je hra taká, aká je.

Dá sa predpokladať, že finálny dátum vydania bude ohlásený na nejakej plánovanej konferencii. E3 sa pravdepodobne ani v tomto roku neuskutoční, takže Microsoft bude musieť opäť vytvoriť niečo vlastné.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk