Nového projektu od tvorcov A Way Out sa dočkáme už začiatkom ďalšieho roku

Nového projektu od tvorcov A Way Out sa dočkáme už začiatkom ďalšieho roku

 

It Takes Two preverí, či vo vás a vašom spoluhráčovi zostala štipka detskej fantázie.

Začiatkom leta sme boli svedkami predstavenia novej hry od tvorcov A Way Out na šou s názvom EA Play. Reč je samozrejme o švédskom štúdiu Hazelight na čele s Josefom Faresom. Práve Josef stál nad vývojom spomínanej hry a jeho režisérske schopnosti hre pomáhali získať kopu nominácií na ocenenie. Po kladnom prijatí ich netradičného konceptu, priniesť hru s čisto kooperatívnym režimom, sa štúdio rozhodlo naďalej plaviť v týchto vodách. Preto hra s názvom It Takes Two prináša rovnako len jeden režim a to kooperatívny.

 

Nakoľko sa teraz vydávame do hlbín detskej fantázie, tvorcovia sľubujú viac zaujímavých zážitkov z hrania. Nižšie si môžete pozrieť aj gameplay trailer, ktorý bol odprezentovaný na nedávnom The Game Awards 2020. V trailery sa dokonca dozvedáme, že hry sa dočkáme už 26. marca na budúci rok.

Príbeh je zameraný na rozbitý vzťah dvoch rodičov Cody a May, ktorý sa po rokoch rozhodli, že jediným východiskom je rozvod. Vďaka kúzlu sa premenia na bábky, ktoré musia čeliť rôznym fantastickým dobrodružstvám a len spolupráca ich dokáže znova vrátiť do ich všedných životov. Alebo to je obnovenie ich rozbitého manželstva? Túto otázku si všetci zodpovieme priamo v hre s rozprávajúcou knihou menom Dr. Hakim.

Hra vychádza 26. marca 2021 na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series. Majitelia verzií na PS4 a Xbox One dostanú upgrade na next-gen konzolu zadarmo. Tvorcovia samozrejme sľubujú aj funkciu Friend's Passu, čo v preklade znamená, že ak vlastníte hru na hociktorej platforme, váš kamarát na rovnakej platforme môže byť do hry prizvaný bez toho, aby hru vlastnil.

Zdroj: TGA

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk