Gears 5 sa dočkal spustenia novej sezóny s hromadou nového obsahu

Gears 5 sa dočkal spustenia novej sezóny s hromadou nového obsahu

 

Štúdio navyše pre tento rok neskončilo.

Gears 5 sa už počas mesiaca november dočkal jedného updatu, ktorý hru optimalizoval pre konzoly Xbox Series X a Xbox Series S a už o niekoľko dní neskôr sa hráči dočkali ďalšieho updatu, ktorý oficiálne začal novú sezónu s názvom Operation 5: Hollow Storm. A ak máte v živej pamäti hry Gears of War 2 a Gears of War 3, tak táto sezóna je presne pre vás.

Update totiž pre všetkých hráčov prináša päť multiplayerových máp, pričom dve z nich sú úplne nové (Nexus a Regency) a tri z nich prišili z predchádzajúcich Gears of War hier (Gridlock, Clocktower a River).

Okrem toho pribudlo do hry sedem (alebo osem) nových hrateľných postáv. Na strane COG to sú Dizzy Wallin, Tai Kaliso a Anya Stroud a na strane Locustov to sú Skorge, Lambent Drone, Lambent Grenadier a Lambent Theron Guard. A ak si zahráte prológ z hry Gears Tactics, tak sa dočkáte aj postavy Gaba Diaza.

Operation 5 taktiež prináša 13 nových achievementov a taktiež jednu z najväčších zmien od vydania hry. Vývojári sa totiž rozhodli oddeliť herné triedy od konkrétnych herných postáv a tak si odteraz môžete v PvE módoch (Escape a Horde) navoliť hernú postavu a k nej prideliť ľubovoľnú hernú triedu.

Pre tento rok to však zo strany štúdia The Coalition nie je všetko, pretože si pre nás na december pripravujú prvé príbehové rozšírenie hry s názvom Hivebusters. Zatiaľ však nevieme, či bude pre všetkých majiteľov hry zdarma, alebo si zaň budeme musieť zaplatiť.

Zdroj: Xbox

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk