Star Wars: Battlefront III nečakajme, no Jedi Fallen Order 2 príde v roku 2022

Star Wars: Battlefront III nečakajme, no Jedi Fallen Order 2 príde v roku 2022

 

Tak aspoň tvrdí zdroj.

DICE minulý týždeň posledným updatom oficiálne ukončilo vývoj Star Wars: Battlefront II. Ak ste sa však tešili, že to znamená presun vývojárov na vývoj tretieho pokračovania, tak vás asi sklameme. Konsolidácia vývojárov je smerovaná k vývoju nového Battlefieldu a na novom Battlefronte sa nepracuje. Potvrdilo to aj DICE a viac o Star Wars plánoch prezradil Bespin Bulletin, ktorý sa venuje všetkým informáciám, ktoré sa týkajú Star Wars.

Podľa ich informácií je teraz celé štúdio DICE nasmerované na budúcoročný Battlefield, no po jeho dokončení je dosť veľká pravdepodobnosť návratu k sérii Battlefront. Medzitým si však budeme musieť vystačiť s inými Star Wars hrami.

Prvou z nich bude nedávno leaknutý Project Maverick, ktorý údajne uvidíme v roku 2021. Oficiálne o hre ešte nič nevieme, no údajne má ísť o „flight simulator“ typ hry.

Druhou Star Wars hrou bude pokračovanie skvele predávaného a kvalitného Star Wars Jedi: Fallen Order od štúdia Respawn. Hra má už teraz stanovené obdobie, kedy je naplánované jej vydanie a to znie druhá polovica roka 2022. Pripomíname, že pôvodná hra vyšla v minulom roku na PC, Xbox One a Playstation 4. U pokračovania sa dá predpokladať, že štúdio bude svoju hru cieliť výlučne na next-gen konzoly.

Zdroj: Bespin Bulletin

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk