Uvidíme už vo štvrtok novú hru od tvorcov Metra?

Uvidíme už vo štvrtok novú hru od tvorcov Metra?

 

Alebo je tento tajný projekt niečo úplne iné?

Ak vám to náhodou minulý týždeň uniklo, vo štvrtok sa dočkáme prvých ukážok hier pre novú generáciu konzol vo vysielaní relácie Inside Xbox. Aby sme však my a hlavne Microsoft nastavili latku očakávaní na únosnú mieru, tak Microsoft už hneď pri ohlásení prezradil, že pôjde o podujatie, kde ukážu výlučne 3rd party hry a teda neuvidíme žiadnu hru od Xbox Game Studios. Tie si Microsoft šetrí na svoje podujatie, ktoré má byť údajne v júli.

Každopádne, sledovať Inside Xbox odporúčame aj fanúšikom Playstation a PC, pretože hry, ktoré sa predstavia počas tejto relácie si pravdepodobne budú môcť zahrať aj oni. Otázkou však je, aké to budú.

Jedinou 100% potvrdenou hrou je Assassin’s Creed Valhalla od Ubisoftu, ktorý nám ukáže zábery z hrania hry. Čo však ďalšie?

Vyzerá to tak, že na podujatie sa chystá aj vydavateľ Deep Silver. Jeden z „kreatívnych supervízorov“ vydavateľa, ktorý spolupracuje so štúdiom 4A Games totiž dnes ráno na sociálnu sieť Twitter zavesil tento odkaz.

A nakoľko spolupracuje s 4A Games, hneď sa začali rojiť otázky, či nám toto populárne štúdio neplánuje predstaviť svoju prvú next-gen hru.

Medzi ďalšie populárne možnosti patrí, že sa nám po rokoch konečne ukáže Dead Island 2, no medzi hráčmi je očakávaná aj prítomnosť novej hry od From Software – Elden Ring a prípadne sa možno dočkáme aj nových záberov z hrania Cyberpunku 2077.

A netreba zabúdať ani na nedávno leaknutú Harry Potter RPG hru, ktorú vyvíja Avalanche Software, prípadne aj toľko špekulovanú novú Batman hru od štúdia Warner Bros. Montreal.

Ostáva teda len čakať, čo nám Inside Xbox prinesie. Vyzerá to však tak, že sa určite máme na čo tešiť. A to aj keď niektorí nie sú Xbox fanúšikovia.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk