Double Fine pracuje na AAA hre za pomoci bývalého dizajnéra Naughty Dog

Double Fine pracuje na AAA hre za pomoci bývalého dizajnéra Naughty Dog

 

Niekoľko dôležitých informácií.

UPDATE: Bohužiaľ, táto správa sa nakoniec ukázala ako nepravdivá. Vyzerá to tak, že niekto si dal tú námahu a vytvoril na sociálnej sieti LinkedIn profil Edgara Newmana a rovno ho zaplavil všektými informáciami o jeho histórii. Naughty Dog však prezradilo, že u nich žiaden Edgar Newman nikdy nepracoval a nakoniec sa ukázalo, že tento konkrétny Edgar Newman ani neexistuje. Zvyšok článku nechávame v pôvodnej podobe. 

Počet členov Xbox Game Studios je momentálne ustálený na čísle 15. Poslednými prírastkami boli štúdiá Worlds Edge a Double Fine Productions pod vedením legendárneho herného dizajnéra Tima Schafera, ktoré momentálne dokončuje pokračovanie kultovej hry Psychonauts. Tá by mala prísť ešte v priebehu tohto roka na PC, Xbox One a Playstation 4.

Popri tom však štúdio pracuje aj na ďalšej neoznámenej hre, čo potvrdila dnešná informácia. Herný dizajnér Edgar Newman, ktorý naposledy pracoval ako Senior Game Designer na The Last of Us: Part II v štúdiu Naughty Dog sa totiž pripojil práve k členom štúdia Double Fine Productions, kde pracuje na neoznámenej AAA hre.

Newman okrem Naughty Dog pracoval aj v štúdiách Massive, Lionhead Studios a Rockstar Games. Je zrejmé, že táto AAA hra bude určená pre platformy Xbox Series X a PC.

Zdroj: LinkedIn

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk