Grand Theft Auto VI je realitou a prvá postava sa prezradila

Grand Theft Auto VI je realitou a prvá postava sa prezradila

 

Kedy sa však dočkáme hry, to je otázne.

Verili by ste tomu, že Grand Theft Auto V je tu už s nami takmer 7 rokov? A hra sa ešte stále predáva ako teplé rožky. Posledný údaj hovorí o tom, že hra dostala do obchodov viac ako 120 miliónov kópií, čo z nej robí druhú najpredávanejšiu hru na svete (prvý je Minecraft).

A aj napriek neustálej podpore GTA Online je jasné, že nový diel je vo vývoji. Zatiaľ o ňom síce nepadla ani zmienka, no nová indícia naznačuje, že je to skutočne tak.

Mexický herec Jorge Consejo totiž na internet zavesil svoje resumé v ktorom sa nachádza informácia, že sa podieľal na príprave Grand Theft Auto VI, kde by si mal zahrať postavu, ktorá sa volá jednoducho, The Mexican. Po tom, ako sa táto informácia dostala do povedomia mnohých, Consejo bol oslovený, aby sa k tejto informácii vyjadril, na čo však reagoval jednoducho – že tieto veci nemôže potvrdzovať a ani vyvrátiť.

Zaujímavé na jeho resumé je však to, že obdobie v ktorom si čo-to odmakal v štúdiu Rockstar Games bolo v roku 2018, čo je dosť ďaleká minulosť a značí to, že Rockstar má GTA VI vo vývoji už veľmi dlhú dobu.

V praxi to však veľa neznamená. Všetci vieme, aké dlhé vývojové cykly bývajú v štúdiu Rockstar a po nedávnom odchode jedného zo zakladateľov pochybujeme, že by nálada bola veľmi pozitívna. Každopádne, ak ste náhodou patrili k neveriacim Tomášom a mysleli ste si, že Rockstar opustí svoju dojnú kravu, tak toto vás asi presvedčí.

Zdroj: Dextero

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk