Activision pripravuje remaster Modern Warfare 2 a nové Crash Bandicoot hry
Fáma

Activision pripravuje remaster Modern Warfare 2 a nové Crash Bandicoot hry

 

Známy leaker opäť raz zapískal.

Ak ste náhodou nemali tú česť, tak toto je TheGamingRevolution. Leaker, ktorý úspešne predpovedal vznik Battle Royale módu pre Call of Duty: Modern Warfare takmer rok pred vydaním a to vrátane toho, že tento mód bude free-to-play a ďalších podrobností. Taktiež predčasne leakol existenciu samotného Call of Duty: Modern Warfare.

Tým chceme povedať, že aj keď sa netvárime, že jeho slová sú Písmo Sväté, tak vo svojich predpovediach je tak úspešný, že minimálne ho treba brať do úvahy. A teraz sa TheGamingRevolution podelil o ďalšie informácie ktoré má k dispozícii. A tých nie je málo. Prakticky nám prezradil zoznam hier, ktoré momentálne vyvíjajú štúdia vydavateľa Activision. Teda, netýka sa Blizzardu, iba Activisionu. 

TheGamingRevolution potvrdil existenciu Tony Hawk’s Pro Skater hry, ktorá príde vo forme remasteru v tomto roku. Okrem toho potvrdil, že tento rok sa dočkáme novej Call of Duty hry (prekvapnie, však?), ktorej kódové označenie je Project: Zeus. O to väčšie prekvapenie je, že vo vývoji je aj remaster jednej z najlepších hier v sérii Call of Duty; Modern Warfare 2.

A aby toho nebolo málo, tak vo vývoji je aj tretia Call of Duty hra, ktorú má na starosti štúdio Sledgehammer a mala by prísť v roku 2021 ako free-to-play hra.

A nakoniec tu máme dvojicu Crash hier. Prvou bude PvP zameraná Crash Bandicoot hra, no úprimne si nevieme predstaviť čo to bude. A poslednou hrou by mal byť remaster Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex z roku 2001.

Zdroj: Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk