EA údajne odkleplo nový Knights of the Old Republic projekt
Fáma

EA údajne odkleplo nový Knights of the Old Republic projekt

Jeho povaha však nie je až tak známa.

Už je to X rokov, čo fanúšikovia prosia o novú Knights of the Old Republic hru. Hlavne po tom, čo EA získalo exkluzívne práva na hry z tohto univerza a vzhľadom na fakt, že EA vlastní Bioware, bolo skoro logické, aby sa začal vývoj novej KOTOR hry. Dokonca sa v roku 2015 objavili správy o tom, že sa chystá remake KOTOR.

Lenže, prešlo niekoľko rokov a zatiaľ nič. To sa však môže veľmi rýchlo zmeniť. Web Cinelinx získal totiž z dvoch nezávislých zdrojov zaujímavé informácie o budúcnosti KOTOR série pod záštitou EA. Podľa týchto informácií EA skutočne umožnilo vývoj Knights of the Old Republic remaku, aj keď tieto rôznorodé zdroje sa úplne nezhodli na povahe tohto remaku.

Zatiaľ čo jeden zdroj tvrdí, že ide o komplikovaný ale pôvodnému materiálu verný projekt, tak druhý zdroj tvrdí, že ide o voľnejší remake, ktorý do hry integruje niektoré príbehové elementy tak, aby sedeli so súčasným Star Wars canon. Čiže skôr re-imaginácia pôvodnej hry od Bioware.

Tým pádom sa vynára špekulácia, či náhodou nejde o projekt, ktorý sme spomínali nedávno v súvislosti s Project Luminous. Taktiež zatiaľ nevieme, ktoré štúdio tento remake vyvíja a ani to, kedy ho uvidíme.

Zdroj: Cinelinx

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk