Na Hellblade 2 pracuje dvojnásobne väčší tím ako na jednotke

Na Hellblade 2 pracuje dvojnásobne väčší tím ako na jednotke

Stále však ide o relatívne malý a flexibilný tím.

Ešte v decembri pri predstavení novej Xbox Series X konzoly nám štúdio Ninja Theory predstavilo svoj nový projekt v podobe pokračovania skvelej Hellblade hry a dali nám tak ochutnať svoju víziu next-gen hry a musíme povedať, že sme ohromení.

Teraz nás štúdio pustilo do svojej „kuchyne“ kde nám prezradili viac o projektoch na ktorých pracujú. Okrem Bleeding Edge, ktorý čakáme v marci tohto roka totiž pracujú na ďalších troch projektoch.

Prvým z nich je práve Senua’s Saga: Hellblade 2 na ktorom podľa šéfa Ninja Theory pracuje približne dvojnásobne väčší tím ako na jednotke. Na tej pracovalo 20 vývojárov, čože pri dvojke môžeme rátať s približne 40-členným tímom. Výsledkom toho bude väčšia hra, ktorá bude používať aj procedurálne generovanie. Preskúmavať bude témy mýtov, náboženstva, bohov a šialenstva

Druhým projektom je hra, ktorú predstavili tento týždeň, Project: Mara. Táto hra nás zavedie do jednej izby prostredníctvom jednej postavy a hra bude inšpirovaná reálnym bojom s psychickými poruchami.

Posledným projektom je The Insight Project, ktorý spája hry, výskum mentálnych porúch a vedu do jedinečného projektu.

Viac o týchto projektoch však už prezradí šéf štúdia Tameem Antonaides.

Senua’s Saga: Hellblade 2 uvidíme v zatiaľ nešpecifikovanom dátume a hra pravdepodobne príde na Xbox Series X a PC.

Zdroj: Youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk