Po takmer dvoch mesiacoch objavili fanúšikovia Halo tajnú správu

Po takmer dvoch mesiacoch objavili fanúšikovia Halo tajnú správu

 

A tá odhaľuje veľa.

E3 je už nejaký ten týždeň za nami a na Microsoft konferencii sme sa dočkali nového traileru na očakávané pokračovanie série Halo s podnázvom Infinite. To, že štúdio 343 Industries veľmi rado pridáva do trailerov tajné odkazy je známa vec a platilo to aj pri traileri Discover Hope.

Väčšina z nich bola okamžite odhalená, no jedno tajomstvo hráčom unikalo. Až doteraz. Hráči totiž objavili v traileri QR kód, ktorý sa chvíľu mihol na obrazovke.

Po zoskenovaní tohto kódu vás internetový prehliadač pošle na túto stránku, kde pre vás Cortana nechala tajomný odkaz.

A ten pravdepodobne potvrdzuje fanúšikovskú teóriu, ktorá svetom Halo hýbe prakticky od vydania Halo 5: Guardians. Vysvetlenie samozrejme obsahuje spojlery, takže ak ste nehrali a plánujete, tak prestaňte čítať.

POZOR SPOILER

Aby na konci štvrtého dielu mohol Master Chief poraziť antagonistu Didacta, musela sa jeho AI Cortana rozdeliť na niekoľko častí a následne sa prakticky obetovala, aby ho zachránila. Lenže v päťke sa Cortana objavila opäť, no niečo ohľadom nej bolo...divné. Namiesto milej AI spoločníčky sa totiž v hre objavila šialená AI bažiaca po moci. Fanúšikovia preto prišli s teóriou, že Cortana, ktorú stretol Master Chief v Halo 5 bol iba jeden z fragmentov Cortany, ktorý nezostarol práve najlepšie. A Cortana, ktorej hlas počujeme v tejto nahrávke je Cortana, ktorú hráči poznajú a majú radi.

Uvidíme teda, či sa fanúšikovia nemýlia. Halo Infinite má prísť na trh spolu s konzolou Xbox Scarlett niekedy na jeseň budúceho roka. Hra však príde aj na konzolu Xbox One a PC.

Zdroj: Reddit

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk